FHU SABRINA - Tekstylia dla domu

SZYCIE I MODELOWANIE FIRAN, ZASŁON, POŚCIELI OD 1991 R.

Infolinia jest do Państwa dyspozycji poniedziałek - piątek 10-18
TEL.: +48 502 398 281 | E-MAIL: sabrina@firany.sklep.pl | Facebook

FIRANY Z WOALU - WOAL HAFTOWANY ~ "ASTA" BIEL ~ 295

Producent: Import Turcja
Cena: 29,00
Ilość mb.
Stan: 30.42 mb.

Zakup na raty od 300 zł

OPIS PRODUKTU:

WYSOKOGATUNKOWA, ELEGANCKA, KLASYCZKA FIRANA Z WOALU HAFTOWANEGO. HAFTOWANY FLORYSTYCZNY WZÓR UŁOŻONY W KARO CAŁEJ WYSOKOŚCI FIRANY. OD DOŁU TKANINA ZAKOŃCZONA HAFTOWANYMI ZĄBKAMI. POZYCJA DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW - CENIĄCYCH ELEGANCKĄ PROSTOTĘ.
ZLECAJĄC NAM SZYCIE FIRAN MOŻEMY FIRANĘ WYCIĄĆ I USZYĆ W "ŁUK"; "EM'KĘ" LUB SKOS
.

HAFTOWANY WZÓR SIĘGA DO WYSOKOŚCI 2,15M.

INFORMACJE O PRODUKCIE:

ROZMIARY:

WYSOKOŚĆ:

SZEROKOŚĆ:

2,95m

Docinana wg potrzeby

*Jeżeli potrzebujesz np.4,5m - dokładnie tyle dotniemy i za tyle zapłacisz

CENA:

Dotyczy jednego metra bieżącego

JEDNOSTKA MIARY:

Metr bieżący

TKANINA:

Woal haftowany

SKŁAD SUROWCOWY:

100% poliester

KOLORYSTYKA:

Biały woal w połączeniu z białym haftem

PRODUCENT:

Import Turcja

PRZEPIS PRANIA:

30°, nie wybielać, nie chlorować, nie suszyć w suszarce bębnowej

OPAKOWANIE:

Stretch

SZYCIE:

Zleć szycie on-line za pomocą kalkulatora lub zapytaj e-mailem o wycenę indywidualną

Cechy produktu: FIRANY Z WOALU - WOAL HAFTOWANY ~ "ASTA" BIEL ~ 295

Tkanina
Woal haftowany
Skład surowcowy
100% Poliester
Kolor podstawowy
Biały
Wysokość
Wys. 2,95m
Wykończenie dołu
Haft
Wykończenie boków
Wymagają obszycia
Producent
Import Turcja
Seria
Asta

Opinie produktu: FIRANY Z WOALU - WOAL HAFTOWANY ~ "ASTA" BIEL ~ 295

Ilość opinii: 1
Średnia ocena: Ocena 1Ocena 2Ocena 3Ocena 4Ocena 5

Podziel się swoją opinią o produkcie.

Lista opinii

magda 2019-06-17 15:25:04
Ocena: Ocena 1Ocena 2Ocena 3Ocena 4Ocena 5
Firana ogólnie ładnie się prezentuje, ale gdzieniegdzie wzory są jakby maszynowo uszkodzone, lekko poszarpane. Na szczęście zawieszona jest w pomieszczeniu, które jest mało odwiedzane. Producent do reklamacji.

Zadaj pytanie odnośnie produktu: FIRANY Z WOALU - WOAL HAFTOWANY ~ "ASTA" BIEL ~ 295

Blog
© 2021 FHU Sabrina Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by BILOO.pl